Avustralya’nın koronavirüs salgınında en kötü günü: Victoria’da 100’ün üzerinde okul ve kreş kapatıldı

0
773

Victoria artan koronavirüs vakalarıyla mücadele ederken, 100’ün üzerine okul ve okul öncesi eğitim kurumu kapatıldı.

Bugün açıklanan 484 COVID-19 vakası, pandeminin başından bu yana eyaletin en yüksek vaka sayısı oldu.

Eğitim Bakanlığı, eyalette kapatılan okul ve kreşlerin listesini açıkladı. Öte yandan okulların hepsi koronavirüse bağlı olarak kapatılmadı.

Nino Early Learning Adventures’ın Bundoora’daki kreşinde önceki 3 vakaya ilaveten 4 COVID-19 vakası daha çıktı, vakalar arasında 3 eğitimci ve 1 çocuk da bulunuyor.

Dandenong High School, bir öğrencide virüs belirlenmesi üzerine bugün en az 72 saatliğine kapatıldı.

Eyalette kapatılan eğitim kurumlarının listesi aşağıdadır:

South-Eastern Victoria

Early childhood services:

Ada Mary A’beckett Children’s Centre Inc PORT MELBOURNE

Aqua Energy Creche SALE

Berwick Neighbourhood Centre – Marriott Waters LYNDHURST

Berwick Neighbourhood Centre (Timbarra Playroom) BERWICK

Brighton Grammar OSHClub BRIGHTON

Camp Australia – Geelong Grammar School Toorak Campus OSHC TOORAK

Camp Australia – Haileybury Edrington OSHC BERWICK

Camp Australia – Haileybury Newlands OSHC KEYSBOROUGH

Camp Australia – Loreto College Mandeville Hall OSHC TOORAK

Camp Australia – Mentone Grammar OSHC MENTONE

Camp Australia – Peninsula Grammar OSHC MOUNT ELIZA

Camp Australia – Sacred Heart Parish School – Sandringham OSHC  SANDRINGHAM

Camp Australia – St Kevins College Toorak OSHC TOORAK

Camp Australia – Toorak College OSHC MOUNT ELIZA

Carnegie Occasional Care Centre CARNEGIE

Castlefield Community Centre HAMPTON

Cranbourne Community House CRANBOURNE

Fernwood Fitness Clayton CLAYTON

Fernwood Fitness Narre Warren NARRE WARREN

GESAC Childcare BENTLEIGH EAST

Glen Iris Creche GLEN IRIS

Goodlife Chelsea Heights CHELSEA HEIGHTS

Goodlife Fountain Gate NARRE WARREN

Goodlife Karingal KARINGAL

Hallam Community Centre Inc HALLAM

Hope Frankston Heights FRANKSTON

Melbourne Grammar School, Grimwade House CAULFIELD

Merkaz Bentleigh BENTLEIGH

Niño Early Learning Adventures – Malvern East MALVERN EAST

Only About Children Cheltenham CHELTENHAM

Paisley Park Early Learning Centre Cranbourne CRANBOURNE

Pavillion – Frankston & District Netball Association Inc FRANKSTON

Peninsula Aquatic Recreation Centre FRANKSTON

Play Zone – Highett HIGHETT

Playtime Warragul WARRAGUL

Sacre Coeur Oshclub GLEN IRIS

Sandybeach Centre SANDRINGHAM

Smaland Springvale Ikea SPRINGVALE

Somerville Recreation Centre Child Care SOMERVILLE

Toorak Primary School OSHClub TOORAK

Upper Beaconsfield Community Early Learning Centre BEACONSFIELD UPPER

Windermere Child and Family Services Inc CARDINIA

Yavneh College TheirCare ELSTERNWICK

Schools closed:

Dandenong High School, DANDENONG

Leibler Yavneh College, ELSTERNWICK

Overport Primary School, FRANKSTON

North-Eastern Victoria

Early childhood services closed:

Aqualink Box Hill Creche BOX HILL

Aqualink Nunawading Creche FOREST HILL

Camp Australia – Camberwell Boys Grammar Junior School OSHC CANTERBURY

Camp Australia – Mountain Gate Primary School OSHC FERNTREE GULLY

Camp Australia – St Clement of Rome School OSHC BULLEEN

Camp Australia – Strathcona Baptist Girls Junior School OSHC CANTERBURY

Camp Australia – Templestowe Heights Primary School OSHC TEMPLESTOWE LOWER

Clever Kids Childcare – Ashburton ASHBURTON

Fitness First Doncaster (Playzone) DONCASTER

Huntingtower Early Learning Centre MOUNT WAVERLEY

MakerDojo HAWTHORN

Roberts McCubbin OSHClub BOX HILL SOUTH

St Andrews Christian College Outside School Hours Care WANTIRNA SOUTH

Victoria Road OSHClub LILYDALE

Wattle Park Children’s Services Centre BURWOOD

Schools closed:

Canterbury Girl’s Secondary College CANTERBURY

Kew High School KEW

Roberts McCubbin Primary School BOX HILL SOUTH

North-Western Victoria Region

Early childhood services closed:

Bright Stars Early Years Child Care Centre EPPING

Camp Australia – Ivanhoe Grammar OSHC IVANHOE

Camp Australia – Ivanhoe Grammar Plenty Valley Campus OSHC MERNDA

Collingwood College Afterschool Care and Vacation Care Program COLLINGWOOD

Diamond Creek Community Centre DIAMOND CREEK

Diamond Valley Sports and Fitness Centre GREENSBOROUGH

Eltham Leisure Centre ELTHAM

Gumboots Early Learning Sunbury SUNBURY

Kangaroo Ground Primary Combined OSHC KANGAROO GROUND

New Futures Broadmeadows BROADMEADOWS

New Futures Epping EPPING

Nino Early Learning Adventures – Bundoora BUNDOORA

Only About Children Coonans Hill PASCOE VALE SOUTH

Richmond West Afterschool Care and Vacation Care Program RICHMOND

Schools closed:

Charles La Trobe, MACLEOD WEST

Diamond Valley College, DIAMOND CREEK

Epping Secondary College, EPPING

Fitzroy High School, FITZROY

Gladstone Park Secondary College

Macleod College, MACLEOD

Moomba Primary School, FAWKNER

Newbury Primary School, CRAGIEBURN

Northcote High School, NORTHCOTE

Northern College of Arts and Technology (NCAT), PRESTON

Pascoe Vale Girls Secondary College, OAK PARK

Princes Hill Secondary College, PRINCES HILL

Roxburgh College, ROXBURGH PARK

South-Western Victoria

Early childhood services closed:

Aerotots Activity Centre WERRIBEE

Altona Meadows Community Centre Occasional Care ALTONA MEADOWS

Amici – Westbourne Early Learning Centre HOPPERS CROSSING

Aquapulse Creche HOPPERS CROSSING

Big Childcare – Manor Lakes P-12 College OSHC WYNDHAM VALE

Blackwood Street Neighbourhood House YARRAVILLE

Bluewater Leisure Centre Creche COLAC

Camp Australia – Baden Powell P-9 College Derrimut Heath Campus OSHC HOPPERS CROSSING

Camp Australia – Footscray City Primary School OSHC FOOTSCRAY

Camp Australia – Haileybury City Campus OSHC WEST MELBOURNE

Camp Australia – Melton Christian College OSHC Melton South

Carranballac Jamieson OSHClub POINT COOK

Eagle Stadium WERRIBEE

Energy Force Fitness Creche DRYSDALE

Explorers Early Learning – Williams Landing WILLIAMS LANDING

Fernwood Fitness Sydenham SYDENHAM

Footscray PS TheirCare FOOTSCRAY

Footscray West PS TheirCare WEST FOOTSCRAY

Fun 4 All Occasional Care Center WERRIBEE

Genesis Maidstone MAIDSTONE

Glen Gala Children’s Centre SUNSHINE WEST

Goodlife Essendon Child Minding ESSENDON

Goodlife Geelong BELMONT

Goodlife Point Cook POINT COOK

Goodlife Taylors Lakes TAYLORS LAKES

Goodstart Early Learning Kealba KEALBA

Hopetoun Early Years Centre FLEMINGTON

Keilor Basketball Stadium Creche KEILOR PARK

Kensington Neighbourhood House Inc KENSINGTON

Kids Club Kensington Early Learning Centre KENSINGTON

Lowther Hall Anglican Grammar School Kindergarten ESSENDON

Lowther Hall OSHClub ESSENDON

Maribyrnong Aquatic Centre Occasional Child Care MARIBYRNONG

New Futures Braybrook BRAYBROOK

Shuter Street Occasional Care MOONEE PONDS

South Kingsville Community Centre SOUTH KINGSVILLE

St Vincent de Paul TheirCare STRATHMORE

Sunshine Leisure Centre SUNSHINE

Wallaby Childcare Harpley Werribee

Westgate Sports & Leisure Centre ALTONA NORTH

Willaura Primary School OSHC ARARAT

Williamstown Community and Education Centre Occasional Care WILLIAMSTOWN

Winifred Nance Kindergarten COLAC

Yara Childcare Centres TRUGANINA

Yarraville Community Centre YARRAVILLE

Schools closed:

Al Taqwa College, TRUGANINA

Clonard Secondary College, GEELONG WEST

Footscray Primary School and OSHC, FOOTSCRAY

Footscray West Primary School, FOOTSCARY WEST

Manor Lakes P-12 College, WYNDHAM VALE

Parkville College (Malmsbury Campus), PARKVILLE

Tarneit Senior College, TARNEIT

Trinity College, COLAC

Victorian College of the Arts, ALBERT PARK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here